"Enter"a basıp içeriğe geçin

İddaa Oran Analizi

Merhaba Arkadaşlar bugün size android projemi anlatacağım bileceğiniz üzere daha önce sizinle İddaa Bülteni Çekmek dersini işlemiştik bunun çok daha gelişmiş bir halini uygulamaya dökerek Google Play’de yayınladım. Uygulamaya ulaşmak için tıklayınız.

Oran Analizi Nedir ?

Oran analizi kısaca, İddaa’nın 2004’ten bu yana vermiş olduğu oranlarla yapılan bir analizdir. Bu analiz bültende verilen maçın oranlarını daha önce aynı ligde verilmiş oranlarla kıyaslayarak o maçların skoruna göre analiz yapar ve başarı yüzdesi %74.82 ile %89.03 arasında değişim göstermiştir. (başarı yüzdeleri Spor Toto Süper Lig, Şampiyonlar Ligi ve İngiltere Premier Lig maçlarının 2 hafta incelenmesi sonucu belirlenmiştir.)

Neden Oran Analizi ?

Cevabı aslında basit bir maça tahmin yapmadan önce o takımların aralarındaki maça bakıyoruz, takımların son haftalardaki form durumuna, sakatlıklara, cezalılara vs. fakat iddaa bu oranları vermeden önce zaten çok detaylı bir analiz yapıp veriyor bu oranları yani bizi bu yükten kurtarmış oluyor ayrıca çok daha verimli bir analiz elde etmiş oluyoruz.

Neden Gırnav Oran Analizi ?

Şimdiye kadar yapılmış en gelişmiş oran analizi programını sizlere sunuyoruz tam 180.740 maç içeriyor ve sürekli güncelleniyor her geçen gün artan bir kapasite ile sizlere bunu ücretsiz sunuyoruz.

2 Yorum

  1. Mohammad Mohammad

    Where can I download this app please?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.